Franchise Başvuru Formu
FRANCHISE FIRSATLARIMIZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ SAHİBİ OLMAK İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

Era Bayilik

Era Bayilik; Gayrimenkul sektörde başarıyı yakalamak ve kendi işinin patronu olmak için iş fırsatları yakalamak isteyenler franchise sistemine dahil olabilirler. İş kurmak için gayrimenkul danışmanlığı yapmak isteyen kişiler yeni bir iş kurmak için hem para hem de zaman harcamak yerine kurulu olan bir sisteme dahil olabilirler. Böylelikle özellikle hukuksal ve idari işler konusunda destek alarak bu konuda daha verimli bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.
Para kazandıran işler konusunda en iyi sektörlerden biri gayrimenkul sektörüdür. İnşaat sektörünün pazarlama ayağı olan emlakçılık mesleği satış konusunda insanlara hizmet vermekte ve taşınmaz alım, satım, kiralama konusunda insanların taleplerini karşılamaktadır. Bu mesleği en iyi şekilde icra etmek içinse prestij çok önemlidir. İnsanların güvenmesi ve itibar etmesi için marka güvenilirliği oldukça önemlidir. Bu nedenle güçlü bir marka ile gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek yüksek kazançlar elde etmek için oldukça önemlidir.
Franchising veren firmalar bu konuda yeni iş kuracak olan girişimcilere mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Franchising, konusunda uzmanlaşmış ve marka prestiji oluşturmuş firmaların yeni girişimcilere belirli şartlar altında marka ismini kullanma hakkı vermesidir. Bu imkan sayesinde yeni iş kurmak yerine var olan bir sistemin parçası olarak bayileşmek daha faydalı gelebilir. Bayilik fırsatları sayesinde sektöre daha iyi bir şekilde giriş yapılabilir ve ana bayinin gücünden faydalanılabilir.
Sizlere gayrimenkul sektöründe bayilik fırsatı sunan firmamız sayesinde bu sektöre başarılı bir giriş yapabilirsiniz. Gayrimenkul danışmanlığı hakkında gerekli olan bütün bilgileri sizlere aktararak başarılı bir iş hayatına sahip olmanız sağlanmaktadır. Bu konuda düzenli olarak sürdürdüğümüz eğitimler ise yılların verdiği tecrübeyi sizlere aktarmaktadır. Sizlerde başarılı bir kariyer sahibi olmak istiyorsanız franchise fırsatlarımızı değerlendirerek tecrübe kazanarak gayrimenkul sektöründe başarıyı elde edebilirsiniz.

Bayilik Başvurusu